Diller

iCloud: Fotoğraf Yayınım'a genel bakış

Fotoğraf Yayınım'a genel bakış

Fotoğraf Yayınım ile iOS aygıtlarınızla çektiğiniz veya bilgisayarınıza aktardığınız fotoğraflar otomatik olarak bütün aygıtlarınızda Fotoğraf Yayınım albümünde görüntülenir. En son çektiğiniz fotoğrafları tüm kişisel aygıtlarınıza aktarmak için idealdir.

iPhone'da çekilen fotoğraf iCloud'a gönderilir ve Mac ve iPad'de görünür

Nasıl çalışır

 • iOS aygıtınızla fotoğraf çekin veya dijital fotoğraf makinenizdeki fotoğrafları Mac, iPad ya da Windows bilgisayarınıza aktarın.

 • iCloud fotoğrafların kopyalarını mevcut Wi-Fi veya Ethernet bağlantılarından biri üzerinden diğer aygıtlarınıza otomatik olarak iletir.

 • Fotoğraflar her aygıtta Fotoğraf Yayınım'da görünür:

  iOS aygıtlarınızda Fotoğraflar uygulamasında

  Mac'te iPhoto veya Aperture'de

  Apple TV'de iCloud Fotoğrafları altında

  Windows bilgisayarınızda Resimler Kitaplığında

Fotoğraf Yayınım, Saklama alanından tasarruf etmek için iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda sadece en son 1000 fotoğrafınızı tutar. Mac ve Windows bilgisayarlarınızda, fotoğraf yayınınızdan her resim otomatik olarak indirilebilir ve kalıcı olarak tutulabilir.

Ayrıca, Mac ve Windows bilgisayarlarınızı Fotoğraf Yayınım albümündeki yeni fotoğrafların aynı iOS aygıtlarınızdaki gibi görünecekleri şekilde ayarlayabilirsiniz. Bilgisayarınızda iOS aygıtınızdakinden daha fazla alan vardır ve bilgisayarınız Fotoğraf Yayınım'daki tüm fotoğrafları otomatik olarak fotoğraf arşivinize aktarabilir.

iPhone 5s'inizde seri çekim veya görüntü sabitleme modunda fotoğraf çekerseniz, seri çekim modu kullanırken sadece favori olarak seçtiğiniz son fotoğraflar ve görüntü sabitlemeyle çekilen son kompozit görüntüler Fotoğraf Yayınım'a eklenir. Seri çekim modunda çekilen tüm fotoğrafların Fotoğraf Yayınım'a yüklenmesini istiyorsanız ve iPhone'unuz iOS 7.1 veya sonrasını kullanıyorsa Ayarlar > Fotoğraf/Kamera öğesine gidin ve Seri Çekimleri Karşıya Yükle'yi açın.

Son Değişiklik Tarihi: 17.Haz.2014
Yararlı buldunuz mu?
Evet
Hayır
 • Last Modified: 17.Haz.2014
 • Article: PH13692
 • Views:

  null

Ek Ürün Desteği Bilgileri